UA-54830864-1

Ana Sayfa  |  Biz Kimiz  |  Reklam  |  Yayın Akışı  |  Üye Giriş / Kayıt  |  İletişim  

Ana Sayfa  /  HABERLER  /  Esnaf tv ''WhatsApp Haber İhbar Hattı'' kurdu
  • Facebook da Paylaş
Esnaf tv ''WhatsApp Haber İhbar Hattı'' kurdu
  • 20-09-2019
  • 0 yorum
  • 5764 okunma
Milletin Kanalı Esnaf tv, bir ilke daha imza atıyor. “Artık haber her yerde” düşüncesinden yola çıkan Esnaf tv ihbarların yanı sıra, fotoğraf ve görüntülerin de daha hızlı ulaştırılması adına “WhatsApp Haber İhbar Hattı” kurdu. Hattın numarası, 0531 508 10 61
 

Doğru ve hızlı haberciliğin adresi ESNAF TV, bölgesinde yine bir ilke imza atıyor. ESNAF TV merkezli bir dünya kanalı olma hedefinde kararlı adımlarla ilerleyen Esnaf Tv, “artık haber her yerde” düşüncesinden yola çıkarak “WhatsApp Haber İhbar Hattı” kurdu.

 

Akıllı telefon ve WhatsApp uygulaması kullanan herkes, haber niteliği taşıdığını düşündüğü ihbarı, fotoğrafı ya da görüntüyü,  Esnaf tv Haber Merkezin'e anında ulaştırabilecek.-WHATSAPP HABER İHBAR HATTI: 0531 508 10 61

Bunun için yapılması gereken şey oldukça basit. Haber olabileceği düşünülen içeriğin, ESNAF TV’nin numaralı WhatsApp Haber İhbar Hattına iletilmesi yeterli. Ulaştırılan ihbar, fotoğraf ya da görüntü kısa sürede editör masasında değerlendirmeye alınacak.

Değerlendirme sonrasında, haber niteliği bulunan içeriklere,hizmet veren  Esnaf tv başta olmak üzere, gibi yayıncı ve Kendi Tüm İnternet Sitelerin'de  yer verilecek.Bilindiği gibi mobil cihazlara ilk yüklenen uygulamaların başında gelen mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın bugün itibariyle 1 milyar aktif kullanıcısı bulunuyor. WhatsApp size internet üzerinden mesajlaşma, video ve fotoğraf gönderme gibi bir çok özellik sunuyor. Whatsapp'ı benzer programlardan ayıran en önemli fark, telefon rehberinizdeki kişileri kullanıyor olması. Ayrıca son dönemde telefonun yanı sıra bilgisayardan da kullanılabiliyor olması önemli bir ayrıcalık.

 

Doğru ve hızlı haberciliğin adresi Kontv, bölgesinde yine bir ilke imza atıyor. ESNAF TV merkezli bir dünya kanalı olma hedefinde kararlı adımlarla ilerleyen Kontv, “artık haber her yerde” düşüncesinden yola çıkarak “WhatsApp Haber İhbar Hattı” kurdu.

Akıllı telefon ve WhatsApp uygulaması kullanan herkes, haber niteliği taşıdığını düşündüğü ihbarı, fotoğrafı ya da görüntüyü, Kontv Haber Merkezine anında ulaştırabilecek.

-WHATSAPP HABER İHBAR HATTI: 0531 508 10 61

Bunun için yapılması gereken şey oldukça basit. Haber olabileceği düşünülen içeriğin, Kontv’nin 0544 442 0 155numaralı WhatsApp Haber İhbar Hattına iletilmesi yeterli. Ulaştırılan ihbar, fotoğraf ya da görüntü kısa sürede editör masasında değerlendirmeye alınacak.

Değerlendirme sonrasında, haber niteliği bulunan içeriklere, Anadolu Medya Grup (ANMEG) bünyesinde hizmet veren ESNAF TV başta olmak üzer yer verilecek.

Bilindiği gibi mobil cihazlara ilk yüklenen uygulamaların başında gelen mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın bugün itibariyle 1 milyar aktif kullanıcısı bulunuyor. WhatsApp size internet üzerinden mesajlaşma, video ve fotoğraf gönderme gibi bir çok özellik sunuyor. Whatsapp'ı benzer programlardan ayıran en önemli fark, telefon rehberinizdeki kişileri kullanıyor olması. Ayrıca son dönemde telefonun yanı sıra bilgisayardan da kullanılabiliyor olması önemli bir ayrıcalık.

Etiketler : esnaftv - ihbar - hatti - haber hattı -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Başlıklar
MAKALELER YAZARLAR
DETAYLAR RESME TIKLAYINIZ
HAVA DURUMU


ISTANBUL

UA-54830864-1