UA-54830864-1ESNAF TV / TÜRKİYENİN İLK ESNAF TELEVİZYONU

Ana Sayfa  |  Biz Kimiz  |  Reklam  |  Yayın Akışı  |  Üye Giriş / Kayıt  |  İletişim  

Künye

HAKKIMIZDA

ESNAF TV YENİLENİYOR

                2013 Yılında internet televizyonculuğu olarak kurulan 2015 yılının Mayıs ayından bu yana da     Mustafa kazan  ve ekibi aracılığı ile internet televizyonculuğunda  geniş bir yelpazeye sığdırarak esnafı ve izleyicileri buluşturuyor.

          Müşterilerimizin hedef ve beklentilerine çözümler sunan Esnaf Medya ailesi olarak ilk ve öncelikli hedefimiz esnaflarımızın müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak, güler yüzlü ve tam teşekküllü hizmet kalitesini siz sevgili izleyenlerimize sunmaktır.

        Esnafla müşteriyi; firma ile son kullanıcıyı ortak bir sahada buluşturmayı hedefleyen, firmaların klişe reklam formatında, sürelerine ve hatta bütçelerinin içerisinde sıkışıp kalmaksızın; doğal bir sunum çerçevesinde özgün bir anlatımla yayın akışımıza yer vermeyi planlamaktayız.

        Bundan sonra müşterilerimiz için Araştırma, Reklam, Marketing ve Organizasyon alanında başarılı çalışmalara beraberce el ele imza atacağımız Esnaf Medya ailesi olarak 2015 yılı itibari ile Televizyon Yapımları ve projeleriyle sizlerle birlikte olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

      Türkiye de ve bölgenizde ki müşterilerinize yurtdışındaki tedarikçilerinize internet televizyonculuğu ile kolayca ulaşıp kontaklar kurmanızı kolaylaştırıyor ve dünyaya açılmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerinizi dünyanın her yerinde eksiksiz anlatabilir, prestijinizi artırabilir müşterilerinize ön bilgi sunabilirsiniz güvenilir ve sağlam olan imajınızı da arttırmış olursunuz.

     Kalıcı bir reklam ile diğer firmalarla iş birliği oluşturmak için adım atmış ve potansiyel müşterilerinize kendinizi kanıtlamış olursunuz.

      Anlaşılır ve hatırlanabilir olmanız için tanıtım filmine ihtiyaç duyacaksınız. Ucuz pazarlama tekniklerinden bayat yapmacık sahte ürünlerden bıkmadınız mı ?                           

     ESNAF TV gerçek hizmeti lezzeti ve kaliteyi tanıtıyor. Esnaf ile müşteri arasında bir köprü olup kandırılmaya dolandırılmaya ESNAF TV ile son vereceğiz. Ürün veya hizmetin bizzat kendisine yerinde ulaşabileceksiniz.

Kaynak DHA İHA SABAH CCN HÜRRİYET SABAH TAKVİM POSTA SONDAKİKA HABERLER 

 

MAKALELER YAZARLAR
HAVA DURUMU


ISTANBUL

UA-54830864-1